ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 грудня 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 грудня  2016 року становила 12,4 млн.грн.

Із загальної суми боргу  більше п’ятої частини (21,4%) припадає на економічно активні підприємства, майже три чверті (74,8%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  3,8%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,6%.

Більше двох третин  (69,0%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (17,4%), будівництва (4,2%), операцій з нерухомим майном (2,6%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 грудня 2016 року становила 2,7 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 13 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,6 тис. осіб або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 4766 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомило 20 підприємств-банкрутів області, сума їх боргу на 1 грудня  2016 року становила 9,3 млн.грн.

На 1 грудня 2016 року заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати  у 15 районах області (Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському, Липовецькому, Літинському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Тиврівському, Хмільницькому, Чернівецькому, Ямпільському) та у м.Хмільнику відсутня.

 

Перший заступник начальника                                                                           С.В. Рибалко

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області