ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки роботи промисловості області у січні–травні 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики  у Вінницькій області повідомляє.

У травні 2016р. порівняно з попереднім місяцем та травнем 2015р. індекс промислової продукції становив 106,1% та 109,7%, відповідно.

У січні–травні 2016р. спостерігається зниження промислового виробництва проти відповідного періоду попереднього року на 3,8%.

За темпами виробництва область серед регіонів України посідає 20 місце.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів порівняно з січнем–травнем 2015р. обсяги промислового  виробництва  зменшились на 26,5%.

У переробній промисловості спостерігається зростання промислового виробництва на 8,9% (за рахунок збільшення обсягів у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів на 43,2%, у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 41,4%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 29,6%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 13,8%, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 8,4%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 5,9%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги зменшились на 32,2%.

 

При публікації статистичних матеріалів обов’язковим є посилання на джерело підготовки інформації – Головне управління статистики у Вінницькій області.

 

Заступник начальника                                                                                          В. Моісеєв

Довідки за телефоном:(0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області