ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Капітальні інвестиції у Вінницькій області у січні–березні 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

У січні–березні 2016р. підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1060,4 млн.грн капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах на 7,9% менше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період  попереднього року. У розрахунку на одну особу освоєно 663,0 грн. капітальних інвестицій.

Частка Вінниччини у загальнодержавному обсязі капіталовкладень становила 2,1%. За цим показником серед регіонів України Вінницька область займає десяте місце, а за темпом приросту – п’ятнадцяте.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 72,0% загального обсягу. Частка залучених та запозичених коштів, а саме кредитів банків та інших позик, становила 4,2%. За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 3,8% капітальних інвестицій.

Найвагомішу частку  капітальних інвестицій (98,9% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 29,9% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 63,5%. У нематеріальні активи вкладено 1,1% загального обсягу капітальних інвестицій.

У капітальний ремонт активів спрямовано 40,4 млн.грн капітальних інвестицій (3,8%  від загального обсягу).

Найбільше (40,5%) капітальних інвестицій області  освоєно підприємствами м.Вінниці –  429,1 млн.грн.

 

Перший заступник начальника                                                      Світлана Рибалко 

 

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області