ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Наявність та використання торгової мережі на ринках Вінницької області на 1 січня 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

За даними Головного управління статистики у Вінницькій  області на   1 січня 2016р. на балансі суб’єктів господарювання налічувалось 85 ринків, з них 12 ринків належали фізичним особам-підприємцям.

Площа ринків із продажу споживчих товарів порівняно з попереднім роком зменшилась і становила 568,3 тис.м2, з якої 75,2%  відведено під торгівлю.

У Вінницькій області на ринках налічувалось 24,2 тис. торгових місць, до яких включені місця у критих ринках, павільйонах, на критих і відкритих столах, місця для торгівлі з транспортних засобів, кіоски (контейнери), лотки (намети). Порівняно з попереднім роком їх кількість зменшилась на 6,6%. Найбільша частка торгових місць (82,2%) зосереджена у кіосках (контейнерах), лотках (наметах), критих та відкритих столах. Кількість торгових місць у середньому на один ринок по області становила 285 одиниць.

Структура ринків за спеціалізацією за рік зазнала незначних змін: зменшилась частка змішаних і непродовольчих ринків та залишились без змін продовольчі ринки. Речові ринки продовжують складати майже половину з продажу непродовольчих товарів, їхня торгова площа складає 62,2% від торгової площі усіх непродовольчих ринків та 78,0% торгових місць від усіх торгових місць непродовольчих ринків.

На балансі підприємств (ринків) на 1 січня 2016р. було 2 критих ринка на 249 місць та 75 павільйонів на 3176 місць.

На ринках Вінниччини діяли 551 магазинів (в минулому році 575), з них 77,5% – непродовольчих, а також функціонувало 7033 кіосків (контейнерів) та 6325 лотків (наметів), з яких 76,5% здійснювали торгівлю непродовольчими товарами.

Для продажу товарів із транспортних засобів на території ринків відведено 843 місця, з яких більше половини пристосовано під торгівлю непродовольчими товарами, решта - сільгосппродуктами та продовольчими товарами.

На початок поточного року на балансі ринків налічувалось 560 одиниць холодильного устаткування, що менше рівня попереднього року на 12 одиниць. Кількість холодильників з машинним охолодженням становила 3 одиниці місткістю 19 тонн і порівняно з попереднім роком їх кількість залишилася без змін.

 

Перший заступник начальника                                                                      С. В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52-57-75

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області