ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 березня 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 березня  2016 року становила 11,7 млн.грн.

Із загальної суми боргу дещо менше третини (29,1%) припадає на економічно активні підприємства,  майже половина (48,4%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  22,5%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,6%.

Дві третини (65,8%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  складського господарства та допоміжній діяльності у сфері транспорту (11,1%), професійної, наукової і технічної діяльності (7,1%), діяльності у сфері адміністративного та  допоміжного обслуговування (5,7%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 березня 2016 року становила 3,4 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 16 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 1,0 тис. осіб або 0,4% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 3432 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 25 підприємств-банкрутів  області, сума їх боргу на 1 березня  2016 року становила  5,7 млн.грн.

 

 

Перший заступник начальника                                                                           С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області