ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 лютого 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 лютого  2016 року становила 11,0 млн.грн.

Із загальної суми боргу майже четверта частина (23,8%) припадає на економічно активні підприємства,  дещо більше половини (52,2%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  24,0%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,5%.

Три чверті (75,6%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  професійної, наукової і технічної діяльності (7,4%) та будівельної галузі (4,1%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 лютого 2016 року становила 2,6 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 11 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 0,8 тис. осіб або 0,3% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано  3365 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 26 підприємства-банкрути області, сума їх боргу на 1 лютого  2016 року становила  5,7 млн.грн.

 

Перший заступник начальника                                                                            С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області