ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 січня 2016 року Печать
Прес-випуски 2016

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 січня  2016 року становила 10,1 млн.грн.

Із загальної суми боргу більше третини (37,8%) припадає на економічно активні підприємства,  дещо більше половини (52,5%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  9,7%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила  0,5%.

Більше половини (59,5%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками будівельної галузі (15,7%) та професійної, наукової і технічної діяльності (14,2%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 січня 2016 року становила 3,8 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 13 економічно активних підприємств та організацій області.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату склала 0,7 тис. осіб або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 5853 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 24 підприємства-банкрути області, сума їх боргу на 1 січня  2016 року становила  5,3 млн.грн.

 

В.о. начальника                                                                                              С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області