ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Капітальні інвестиції у Вінницькій області за січень–вересень 2015 року Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

За січень­–вересень 2015р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 4583,9 млн.грн. капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах на 4,8% менше від обсягу капітальних інвестицій за відповідний період попереднього року.

Частка Вінниччини у загальнодержавному обсязі капіталовкладень становила 2,9%. За цим показником серед регіонів України Вінницька область займає восьме місце, а за темпом приросту – тринадцяте.

Найвагомішу частку  капітальних інвестицій (99,5% загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 40,8% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 55,3%.

У нематеріальні активи вкладено 0,5% загального обсягу капітальних інвестицій, з яких 62,6% становлять витрати на програмне забезпечення та бази даних, 30,5% – права на комерційні позначення, об’єкти промислової власності, авторські та суміжні права, патенти, ліцензії, концесії тощо.

У капітальний ремонт активів спрямовано 249,3 млн.грн. капітальних інвестицій (5,4% загального обсягу).

Головним джерелом інвестування залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 68,7% загального обсягу капітальних інвестицій. Частка запозичених коштів, за рахунок кредитів банків та інших позик, становила 8,7%. За рахунок державного  та місцевих бюджетів освоєно 6,3% капітальних інвестицій. Частка коштів населення на будівництво житла становила 14,6%.

У січні–вересні 2015р. найбільшу частку (31,7% усіх капітальних інвестицій по області) освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Значний обсяг інвестицій вкладено промисловими підприємствами (32,8%), будівельними підприємствами (14,4%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (6,1%), закладами державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (4,8%), підприємствами оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (3,8%), професійної, наукової та технічної діяльності (2,1%).

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 712,5 млн.грн. (15,5% від загального обсягу), що на 8,3% більше, ніж у січні–вересні 2014р.

Найбільше (41,8%) капітальних інвестицій області  освоєно підприємствами м.Вінниці – 1914,6 млн.грн.

 

 

Перший заступник начальника                                                       С.В. Рибалко 

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області