ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До Дня будівельника Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

За попередніми даними у І півріччі 2015р. в області завершено будівництво та прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів і потужностей, серед яких місцеві водопровідні мережі – 88,2 км, місцеві трубопроводи для транспортування газу – 25,8 км, місцеві каналізаційні та водостічні мережі – 5,9 км, будівлі торговельних підприємств торговою площею 24,4 тис.м2, склади універсальні площею 0,5 тис.м2, кафе на 376 посад. місць.

Крім цього, на підприємствах харчової промисловості прийнято в експлуатацію потужність з виробництва мінеральних вод на 240 тис.дал.

Для потреб сільського господарства прийнято в експлуатацію зерноочисні та зерноочисно-сушильні пункти на 6,1 тис.т, тваринницькі комплекси по вирощуванню і відгодівлі свиней на 5,7 тис. голів та приміщення для свиней на 2,1 тис. скот.місць.

У соціальній сфері найбільш важливим напрямом залишається житлове будівництво. У січні–червні 2015р. прийнято в експлуатацію 122,0 тис.м2 загальної площі житлових будинків, що на 1,8% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.

Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у міських поселеннях становила 86,1 тис.м2, у сільській місцевості – 35,9 тис.м2.

Частка Вінницької області у загальнодержавному прийнятті в експлуатацію житла становила 3,7%. За цим показником Вінниччина серед регіонів України посіла восьме місце, а за темпами приросту одинадцяте. Зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у 17 регіонах області. Найбільше (у 10,6 раза) зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у Жмеринському районі, в Теплицькому районі – у 2,8 раза, в Калинівському районі – у 2,3 раза.

Серед об’єктів соціальної сфери прийнято в експлуатацію дошкільний заклад освіти на 20 місць, амбулаторно-поліклінічні заклади на 236 відвідувань за зміну.

У січні–червні 2015р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 530,5 млн.грн. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт становила 2,6%. За цим показником Вінниччина посіла 10 місце серед регіонів України. Найбільше (75,2%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємствами м.Вінниці.

Заступник начальника                Ольга Шевченко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області