ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Зовнішня торгівля Жмеринщини Печать
Прес-випуски 2015

За даними Головного управління статистики оборот зовнішньої торгівлі Жмеринщини за 2014 рік склав 10880 тис.дол. США. Обсяги експорту становили 7041 тис.дол., а обсяги імпорту – 3839 тис.дол. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі склало 3202 тис.дол., що свідчить про позитивну тенденцію у розвитку торгових операцій.

При цьому, зовнішня торгівля товарами Жмеринщини склала 10596 тис.дол., а зовнішня торгівля послугами – 284 тис.дол.

Підприємства Жмеринщини в області зовнішньої торгівлі товарами співпрацювали з резидентами із 28 країн світу. Головними партнерами в експорті товарів є Єгипет (1839 тис.дол.), Нідерланди (1450 тис.дол.), Іспанія (626 тис.дол.), Об’єднані Арабські Емірати (449 тис.дол.) та Бельґія (314 тис.дол.) .

Експортувались, в основному, зернові культури, насіння і плоди олійних рослин  та деревина і вироби з деревини.

В імпорті товарів основними партнерами Жмеринщини стали США (3466 тис.дол.) і Нідерланди (246 тис.дол.). Суб’єкти господарювання району закупили у іноземних резидентів машини та пристрої для підіймання, переміщення, навантажування або розвантажування і вироби з чорних металів.

В області зовнішньої торгівлі послугами підприємства Жмеринщини співпрацювали з партнерами із 3 країн світу. Надавались послуги Російській Федерації з капітального ремонту залізничних локомотивів та іншого рухомого складу. Отримували від резидентів Польщі та Нідерландів  консультативні послуги і послуги, пов’язані з харчуванням сезонних робітників.

 

В. о. начальника                                                                                          С. В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 71

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області