ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Що імпортує Вінниччина Печать
Прес-випуски 2015

За даними Головного управління статистики загальний обсяг імпортних надходжень у січні–травні 2015р., порівняно з січнем–травнем 2014р., зменшився на 32% і склав 115 млн.дол.

Головними партнерами в імпорті були такі країни, як Білорусь, Італія, Китай, Німеччина, Польща, Російська Федерація, Румунія та Туреччина.

Характеризуючи структуру імпортних надходжень, слід відмітити, що в найбільших обсягах на Вінниччину завозилась продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості (23 млн.дол.), мінеральні продукти (15 млн.дол.), продукти рослинного походження (13 млн.дол.), текстильні матеріали і текстильні вироби (10 млн.дол.), машини, обладнання та механізми і живі тварини та продукти тваринного походження (по 8 млн.дол.),  полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, недорогоцінні метали та вироби з них і засоби наземного транспорту (по 7 млн.дол.).

Так, наприклад, в січні–травні 2015р. закуплено у іноземних партнерів 15 тис.т продуктів переробки нафти, 26 т медикаментів, 4 тис.т добрив, 3494 шт. шин для вантажних автомобілів, 3 тис.м3 плит деревноволокнистих, 998 тис.м2 тканин різних видів, 5 тис.т прокату чорних металів, 54 тис.шт. машин пральних побутових, 39 машин сільськогосподарських для обробки ґрунту, 328 тракторів, 209 автомобілів вантажних, 63 автомобілі легкові,  51 автонавантажувач, 9 комбайнів зернозбиральних та 4 автомобілі спеціальні.

Необхідно відмітити, що майже 10% імпортних надходжень – це давальницька сировина, яка надійшла, в основному, з Австрії, Іспанії, Італії, Литви, Китаю, Німеччини, Польщі, Портуґалії, Румунії та Туреччини.

 

Перший заступник начальника                                                                      С. В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 71

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області