ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підготовка наукових кадрів на Вінниччині Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє:

У минулому році в області підготовку аспірантів здійснювали 6 установ, зокрема  інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної  академії аграрних наук України,  національний технічний  університет, національний медичний  університет ім. М.І. Пирогова, державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, національний аграрний університет та Донецький національний університет.

Чисельність аспірантів на початок цього року  складає 710 осіб, що на 26% більше, ніж у минулому році. Із загальної чисельності аспірантів 60%  складають жінки. Значна кількість аспірантів (59%) навчаються з відривом від виробництва.

Найбільше аспірантів навчаються по галузях “Технічні науки”, “Медичні науки”, “Економічні науки», Сільськогосподарські науки” та “Педагогічні науки”.

Серед загальної кількості аспірантів мають місце і слухачі-іноземці. Їх чисельність залишилась майже на рівні минулого року і склала 11 осіб.

Фактичний випуск аспірантів, в порівнянні з минулим роком, збільшився на 50% і становив 191 особу. Із загального числа аспірантів, які навчалися з відривом від виробництва,  випущено 139 осіб (33%), без відриву від виробництва – 52 особи (18%).

Чисельність докторантів на Вінниччині, в порівнянні з минулим роком, збільшилась вдвічі і становила 28 осіб. У  звітному році було захищено  3 докторських дисертації.

Із загальної чисельності аспірантів 608 осіб (86%) навчаються за рахунок держбюджету, 102 (14%) – на комерційній основі.

 

Перший заступник начальника                                                                    С.В. Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 65

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області