ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у лютому 2015 року Печать
Прес-випуски 2015

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у лютому 2015р. склала 279,5 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2825 грн., який у 2,3 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у лютому: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Збільшення рівня середньої заробітної плати у лютому 2015р. порівняно з січнем 2015р. відбулося майже в усіх видах економічної діяльності: від 24,7% в діяльності інформації та телекомунікації до 1,4% – сільському господарстві.

Зменшення рівня середньої заробітної плати у лютому 2015р. порівняно з січнем 2015р.  відбулося в оптовій та роздрібній торгівлі на 0,1%,  фінансовій та страховій діяльності на 3,8%.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у лютому спостерігався у працівників фінансових і страхових установ та інформації та телекомунікацій, розмір оплати праці яких у лютому перевищив середній розмір по економіці області в 1,6–1,9 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 2,8 та 1,5 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у лютому були працівники, зайняті у поштовій і кур'єрській діяльності та тимчасовому розміщуванні й організації харчування, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 51,0% та 59,3 % середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у лютому 2015р. Вінниччина посідала 17 місце. Серед 8 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2547 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (4322 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 19,0% вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Перший заступник начальника                                                                          С.В.Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області