ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Рентабельність операційної діяльності великих та середніх підприємств області за 9 місяців 2013р. Печать
Прес-випуски 2013

За даними фінансової звітності підприємств рентабельність операційної діяльності (або ефективність діяльності) великих та середніх підприємств області за січень–вересень 2013р. склала 4,9% (проти 2,2% за відповідний період минулого року). Найвищу рентабельність за цей період мають  підприємства оптової торгівлі, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами (22,1%), підприємства з надання інформаційних та телекомунікаційних послуг (10,6 відсотку).

Ефективність операційної діяльності великих та середніх промислових  підприємств області за підсумками роботи дев’яти місяців 2013р. склала 5,9%, що на 2,9% вище рівня рентабельності операційної діяльності за відповідний період минулого року. Значно вище середнього по промисловості є рівень рентабельності операційної діяльності  підприємств з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції (15,9%), підприємств з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (13,7%), підприємств металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин та устаткування (12,6%). Рентабельність операційної діяльності підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря за січень–вересень 2013р. склала 5,4%, тоді як у відповідному періоді минулого року підприємства галузі мали негативний рівень рентабельності операційної діяльності.

 

Заступник начальника                                                                                               О.В.Шевченко

 

 Довідки за телефоном 52 57 63

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області