ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Про фінансові результати діяльності підприємств області за 9 місяців 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

За січень–вересень 2013р. великими та середніми підприємствами області  (без урахування результатів діяльності банків та бюджетних установ, підприємств сільськогосподарського виробництва) отримано  прибуток  до оподаткування на суму 384,3 млн.грн. Прибуток одержали 64,1%  підприємств  на суму 849,6 мільйонів гривень.

Найсуттєвіший вплив на формування позитивного фінансового результату області мала діяльність промислових підприємств, якими за дев'ять місяців 2013р. отримано 444,2 млн.грн. прибутку до оподаткування, з них 361,3 млн.грн. прибутку одержано підприємствами переробної промисловості.

Суттєво поліпшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року результати діяльності підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (отримано прибуток на 150,1 млн.грн), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (отримано прибуток на 107,3 млн. грн), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин та устаткування (отримано прибуток на 69,8 млн. грн), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (отримано прибуток на 81,9 мільйонів гривень).  

 

Заступник начальника                                                                                               О.В.Шевченко

 

Довідки за телефоном 52 57 63

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області