ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До Дня усиновлення Печать
Прес-випуски 2013

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення на Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.

Станом на 1 січня 2013р. на обліку в Службі у справах дітей Вінницької облдержадміністрації перебувало 2916 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (у тому числі 619 дітей-сиріт), з них 1930 дітей перебувають під опікою чи піклуванням. У 2012 році в області громадянами України було усиновлено 97 дітей, а 16 дітлахів знайшли своїх батьків в іноземних сім’ях.

Реальним свідченням дієвої уваги нашої держави до питань забезпечення конституційного права дитини, яка за різних обставин життя втратила рідних батьків, є державна допомога при усиновленні. Протягом минулого року таку грошову допомогу було призначено на 65 дітей. Середній розмір одноразової допомоги при усиновленні на кожну дитину у 2012р. становив 9021 грн., щомісячної – 759 грн.

Разом із усиновленням держава підтримує й інші сімейні форми виховання. На кінець 2012 року на Вінниччині у 32 дитячих будинках сімейного типу перебувало 223 вихованця, а у 134 прийомних сім’ях – 252 дитини.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. І тому саме напередодні такого свята хочеться привітати тих батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я.

В.о.  начальника                                                                                  С.В. Рибалко

Тел. для довідок: 52 57 65

Обновлено 25.09.2013 16:37
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області