ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у липні 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у липні 2013р. склала 302,0 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив   2885 грн., який у 2,5 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у липні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1147 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у липні 2013р. порівняно з червнем 2013р. відбулося у більшості видах економічної діяльності (від 1,2% в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги до 24,6% в сільському господарстві), зменшення - від 11,2% в освіті до 2,5% на  підприємствах, діяльність яких пов’язана з інформацією та телекомунікаціями.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у працівників фінансових та страхових установ, розмір оплати праці яких у липні перевищив середній розмір по економіці області в   1,4 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (в 2,4 раза) та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,4 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у липні були працівники, зайняті у тимчасовому розміщуванні й організації харчування і у оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 50,3% та 77,2% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у липні 2013р. Вінниччина посідала   17 місце. Серед 10 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2505 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3901 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 13,8% вище середнього показника по Україні та в 1,4 раза перевищував показник Вінницької області.

Перший заступник начальника                                                                             С.В.Рибалко

Обновлено 03.09.2013 09:53
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області