ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Охорона атмосферного повітря у січні-червні 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

Протягом січня-червня 2013 року в довкілля області від стаціонарних джерел забруднення потрапило 56 тис.т забруднюючих речовин, що майже на 9 тис.т або 18,6% більше аналогічного періоду попереднього року, що свідчить про погіршення екологічного стану довкілля Вінниччини.

Значна питома вага – 80,8% (45 тис.т) викидів забруднюючих речовин припадає на місто Ладижин. Крім того, високий відсоток у розподілі викидів до загального обсягу припадає на місто Вінницю (2,6%), а також на Гайсинський (2,1%), Томашпільський, Калинівський і Тульчинський (по 1,4%), Немирівський і Тростянецький (по 1,3%) райони.

Кількість викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел у розрахунку на квадратний кілометр території по області протягом січня-червня 2013 року склала 2 т. Найвища щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр припадає на місто Ладижин – 505 т, а також на міста Козятин – 39 т, Вінницю – 21 т та Могилів-Подільський –18 т.

На душу населення в середньому по області припадає 34 кг викинутих у повітря забруднюючих речовин.

Основними забруднювачами повітря в області залишаються підприємства енергетичної промисловості, розподілення та постачання газу, сільського господарства та  переробної промисловості.

У місті Вінниці за січень-червень 2013 року викиди забруднюючих речовин становили  1429 тонн. Щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр в обласному центрі майже в 10 раз більше, ніж в цілому по області і становлять 21 т, а обсяги викидів у розрахунку на кожного жителя міста складають 4 кг. Основними забруднювачами повітря в обласному центрі є підприємства переробної промисловості, викиди від яких склали 54% у загальних викидах забруднюючих речовин, у тому числі харчової промисловості – 41%,  а також тепломережі – 40%.

 

Перший заступник начальника                                                                           С.В. Рибалко

Обновлено 03.09.2013 09:48
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області