ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Рентабельність операційної діяльності великих та середніх підприємств області за 1 півріччя 2013 р. Печать
Прес-випуски 2013

За даними фінансової звітності  підприємств  рентабельність операційної діяльності (або ефективність діяльності)  великих та середніх підприємств області за  січень-червень  2013р. склала 5,1% (проти 2,2% за відповідний період минулого року). Найвищу рентабельність за цей період  мають  підприємства  оптової торгівлі, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами (23,1%), підприємства з надання інформаційних та телекомунікаційних послуг (6,5 відсотку).

Ефективність  операційної діяльності  великих та середніх  промислових  підприємств  області за підсумками роботи   шести місяців 2013р. склала 6,3%, що на 3,0 в.п. вище рівня рентабельності операційної діяльності за відповідний період минулого року. Значно вище середнього по промисловості  є рівень рентабельності операційної діяльності  підприємств з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції (15,2%), з виробництва комп'ютерів, електронної та оптичної продукції (12,3%), підприємств металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин та устаткування (11,6%). Рентабельність операційної діяльності підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря за січень – червень 2013 р. на 4,1 в.п. є вищою в порівнянні з рівнем рентабельності в 1 півріччі 2012 року.

Заступник начальника                                                                      О.В.Шевченко 

Обновлено 03.09.2013 09:46
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області