ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Виробництво будівельних матеріалів за 2012 рік та січень-червень 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

Рівень розвитку будівельній галузі є одним із індикаторів динаміки та стабільності економіки в цілому, що базується в основному на використанні новітніх технологій та виробництві високоякісних сучасних будівельних матеріалів.

У 2012 році на Вінниччині прийнято в експлуатацію 322,3 тис.м2 загальної площі житла, що на 0,3% більше, ніж у попередньому році, причому в міських поселеннях введено в експлуатацію 214,0 тис. м2 загального обсягу житла (66,4%), а у сільській місцевості – 108,3тис.м2 (33,6%).

За підсумками роботи підприємств області у 2012р. спостерігалось скорочення обсягів виробництва у більшості видах економічної діяльності, пов`язаних з випуском будівельних матеріалів.

Так, зокрема, на 16,1% менше, ніж торік, випущено продукції підприємствами з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, на 10,4% – підприємствами з оброблення деревини та виробництва виробів з неї, крім меблів, тоді як у добувній промисловості та розробленні кар`єрів зафіксовано зростання обсягів виробництва на 4,3%.

Скорочено випуск слідуючих видів будівельної продукції: сумішей асфальтових для дорожнього покриття та вапна гашеного і негашеного – на 36% та 39%, відповідно, розчинів бетонних, готових для використання – на 21,5%, цегли керамічної невогнетривкої будівельної, каменю декоративного і будівельного, цегли з цементу, бетону або каменю штучного, елементів конструкцій збірних для житлового чи цивільного будівництва – на 15–16%, тари дерев’яної – у 2,8 раза, брусків, планок та фризів для паркетного покриття підлоги профільованих та деревостружкових необроблених плит – на 9–14%.

Разом з тим, перевищено обсяги 2011 року у випуску споруд збірних дерев’яних – на 28,6%, деревини, вздовж розпиляної чи розколотої завтовшки більше 6мм – на 11,8%, вікон, дверей, їх рам та порогів дерев’яних – на 3,5%, а аналогічної продукції з пластмас – на чверть.

У 2012 році кар’єри області на 22,4% збільшили виробництво щебеню, гранул та каменю дробленого.

У І півріччі 2013 року індекс промислового виробництва у обробленні деревини та виробництві виробів з деревини, крім меблів скоротився проти відповідного періоду попереднього року на 18,2%, а у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції – на 14,7%. Зростання виробництва, як і у попередньому році, спостерігається у добувній промисловості та розробленні кар`єрів, де обсяги збільшились на 2,6%.

Заступник начальника                                                                                  В.Б.Моісеєв

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області