ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
До Дня науки Печать
Прес-випуски 2013

У 2012р. на Вінниччині наукові дослідження та розробки виконувало більше  20 організацій, в яких працювало 709 осіб, з яких 497 осіб – безпосередні виконавці наукових та науково-технічних робіт. Крім того, 376 осіб займалися науковою роботою за сумісництвом.

Кожний третій серед виконавців наукових та науково-технічних робіт (з урахуванням сумісників) – це спеціаліст вищої кваліфікації з науковим ступенем. Всього в різних галузях економіки області на початок року працювало 1,8 тис. докторів та кандидатів наук, майже половину яких становлять жінки.

Протягом ряду років залишається найбільша кількість організацій (у 2012р. їх було майже половина), які виконують роботи в галузі технічних наук. Більше третини організацій (38%) області виконують наукові розробки в галузі природничих наук, серед яких переважають організації із сільськогосподарською спрямованістю. Окремі наукові організації спеціалізуються у галузі медичних, економічних, педагогічних наук або мають багатогалузевий профіль.

Науковими організаціями Вінниччини протягом 2012р. виконувалось 489 наукових та науково-технічних робіт, загальний обсяг яких становив 39,1 млн.грн. проти 54,4 млн.грн. у попередньому році. На створення нових видів виробів було спрямовано 63 наукові розробки, з яких 14 – нові види техніки. Крім того, протягом 2012р. науковці області проводили роботи по створенню нових технологій (48), сортів рослин та порід тварин (21), методів і теорій (139), матеріалів (7).

 

Заступник начальника                                                                                                О.В. Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області