ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Робота промисловості області за І квартал 2013 року Печать
Прес-випуски 2013

За підсумками І кварталу  в області зберігається тенденція зростання промислового виробництва – проти відповідного періоду минулого року індекс становив 110,3%. За темпами промислового виробництва серед регіонів України Вінниччина посіла 4 місце.

Порівняно з січнем–березнем 2012р. в 1,6 раза збільшено обсяги промислового виробництва у добувній промисловості і розробленні кар’єрів.

Приріст у переробній промисловості становив 17% (в основному за рахунок збільшення обсягів на 23% у виробництві харчових продуктів та напоїв,  у 2,1 раза – у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, на 49% – у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, на 10% – у виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги зменшились  на 6%.

За І квартал 2013р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 5041,2 млн.грн. Частка області у загальнодержавному обсязі складає 1,8%.

Основу  структури реалізованої продукції області становить виробництво харчових продуктів та напоїв, на яке припадає 51% загальнообласного обсягу. Підприємствами з виробництва та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізується 31% продукції, хімічних речовин і хімічної продукції – 5%, виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльністі –3%,  продукції машинобудування –2%.

 

Заступник начальника                                                                                                О.В. Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області