ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 грудня 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 грудня 2012 року становила 14,7 млн.грн.

Із загальної суми боргу більше половини (51,0%) припадає на підприємства-банкрути, 45,7% – на економічно активні підприємства, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає 3,3%.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила 1,5%.

Майже половина (46,1%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками будівельних організацій (13,7%), установ охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (13,3%), та підприємств, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям (13,2%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 грудня 2012 року становила 6,7 млн.грн.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату становила 1,1 тис.осіб або 0,4% загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 5864 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 44 підприємств-банкрути області, сума їх боргу на 1 грудня 2012 року становила 7,5 млн.грн.

Перший заступник начальника                                                        С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області