ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–листопаді 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

У січні–листопаді 2012р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1205,5 млн.грн. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–листопаді 2012р. становила 2,2%. За цим показником Вінниччина посіла тринадцяте місце серед регіонів України.

У січні–листопаді 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. збільшили обсяги робіт підприємства, що займаються роботами з завершення будівництва в 1,8 раза, з оренди будівельної техніки з оператором на 12,7%, будівництва будівель (на 1,2%), установлення інженерного устатковання будівель та споруд на 1,0%.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 74,0% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти 20,5% та 5,5% відповідно.

Найбільше (79,3%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємства м.Вінниці.

Зросли обсяги будівництва у містах Хмільнику, Козятині, Жмеринці та Липовецькому, Чечельницькому, Томашпільському, Жмеринському, Вінницькому, Піщанському, Іллінецькому, Козятинському, Ямпільському, Мурованокуриловецькому районах.

Заступник начальника                                                                   Ольга Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області