ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у травні 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

Кількість найманих працівників підприємств, установ та організацій області у травні 2012р. склала 312,4 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2457 грн., який у 2,2 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у травні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1094 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у травні 2012р. порівняно з квітнем 2012р. відбулося у всіх видах економічної діяльності – від 1,8% у промисловості до 21,6% у сільському господарстві.

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у травні перевищив середній розмір по економіці області в 1,6 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу і води, де розміри заробітної плати перевищили середній показник по області в 1,4 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у травні були працівники зайняті у діяльності готелів та ресторанів, у рибальстві та рибництві розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив 62% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у травні 2012р. Вінниччина посідала 19 місце. Серед 8 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2205 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3474 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 15,2%  вище середнього показника по Україні та в 1,4 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Заступник начальника                                                  О.В. Шевченко

Поліщук (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області