ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–червні 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

У січні–червні 2012р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 506,1 млн.грн., що у порівняних цінах становить 94,8% до обсягів будівництва у січні–червні попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–червні 2012р. становила 2,0%. За цим показником Вінниччина посіла чотирнадцяте  місце серед регіонів України.

У січні–червні 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. збільшились обсяги робіт підприємств, що здійснюють будівництво доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд (на 8,4%), підприємства, що займаються роботами з завершення будівництва (у 3,3 раза).

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 61,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти 30,6% та 8,3% відповідно.

Найбільше (82,6%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємства м.Вінниці.

Зросли обсяги будівництва у містах Хмільнику, Козятині, Жмеринці та Жмеринському, Липовецькому, Чечельницькому, Козятинському, Вінницькому, Томашпільському, Піщанському, Іллінецькому, Тульчинському районах.

 

Направляємо для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

Заступник начальника                                                                       Ольга Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області