ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Щодо стану ділової активності промислових підприємств Печать
Прес-випуски 2012

Результати проведеного Держстатом України анкетного опитування 1362 промислових підприємств різних регіонів щодо стану ділової активності підприємств в I кварталі 2012р. дають оптимістичний прогноз щодо діяльності підприємств в II кварталі 2012р. Зокрема, респонденти надають на II квартал 2012р. найкращі з середини 2008р. прогнози щодо зростання обсягів промислового виробництва – в порівнянні з попереднім кварталом 2012р. про зростання обсягів виробленої продукції позитивну відповідь надали 57% опитаних, про збільшення обсягів реалізованої продукції – 58% респондентів. Позитивним є і те, що 74% опитаних підприємств планують зберегти кількість працюючих на рівні I кварталу.

Кожен другий опитаний респондент надав задовільну оцінку поточного бізнесу в I кварталі 2012р. Водночас, 43% керівників підприємств, які приймали участь в опитуванні, оцінили свій поточний бізнес як низький обсяг виробництва та реалізації, і лише 5% надали високу оцінку розвитку бізнесу.

У II кварталі 2012р. триватиме тенденція зростання відпускних цін на продукцію – 21% підприємств мають наміри знову їх підвищувати, найбільше підвищення цін очікується на підприємствах хімічного виробництва та з виробництва інших неметалевих мінеральних виробів.

Заступник начальника                                                                  О.В.Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області