ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у березні 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у березні 2012р. склала 307,2 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2309 грн., який у 2,2 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у березні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1073 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у березні 2012р. порівняно з лютим 2012р. відбулося в усіх видах економічної діяльності – від 1,2% у державному управлінні до 15,6% у діяльності транспорту та зв’язку.

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у березні перевищив середній розмір по економіці області в 1,7 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу і води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,5 раза. Разом з тим, найменш оплачуваними у березні були працівники зайняті у рибальстві та рибництві і у діяльності готелів та ресторанів, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив 58% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у березні 2012р. Вінниччина посідала 18 місце. Серед 9 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2079 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3381 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 15,7% вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

Заступник начальника                                                  С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області