ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–квітні 2012 року Печать
Прес-випуски 2012

У січні–квітні 2012р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 236,9 млн.грн., що у порівняних цінах становить 90,5% до обсягів будівництва у січні–квітні попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–квітні 2012р. становила 1,7%. За цим показником Вінниччина посіла чотирнадцяте місце серед регіонів України.

У січні–квітні 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. скоротились обсяги будівельних робіт, виконані підприємствами на підготовці будівельних ділянок – на 77,6%, роботи із завершення будівництва – на 35,4%, з будівництва будівель і споруд – на 9,9%.

На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що здійснюють будівництво будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становила 90,1%).

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 81,8% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (12,5% та 5,7% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 81,7% загальнообласного обсягу робіт, скоротили їх проти січня–квітня попереднього року на 10,0%.

Зросли обсяги будівництва у містах Хмільнику, Козятині
та Жмеринському, Тростянецькому, Липовецькому, Козятинському, Вінницькому, Бершадському, Томашпільському, Чечельницькому, Іллінецькому районах.

Заступник начальника                                                               Ольга Шевченко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області