ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Автоперевезення у І кварталі 2012 року: Вінниччина серед регіонів Печать
Прес-випуски 2012

За січень–березень 2012 року автомобільним транспортом області перевезено 0,8 млн. тонн вантажів на комерційній основі (тобто за плату) та виконано 214,1 млн. тонно-кілометрів вантажообороту. Проти січня–березня 2011 року обсяги вантажних перевезень зменшились майже на 9%, а вантажооборот збільшився – на 3%.

Слід відмітити, що у 2012 році майже не змінився розподіл загальних обсягів вантажних автоперевезень за категоріями перевізників. Так, питома вага автоперевезень, які виконали фізичні особи-підприємці, зменшилась з 67% у січні–березні попереднього року до 66% у січні–березні 2012 року. Частка автопідприємств, навпаки, збільшилась і становила 34% проти 33% у січні–березні 2011 року.

В цілому по Україні підприємці-фізичні особи виконують більше третини (40%) вантажних автоперевезень.

Питома вага комерційних вантажних автоперевезень Вінниччини в загальному обсязі перевезень по Україні становила за січень–березень 2012 року 2,1 %, що на 0,4 в.п. менше, ніж за відповідний період 2011 року.

По обсягах комерційних вантажних автоперевезень область посідає 16 місце серед регіонів України. Слід зазначити, що у першу п’ятірку по обсягах комерційних вантажних автоперевезень, як і в попередні періоди, увійшли такі області: Донецька (1), Харківська (2), Луганська (3), Дніпропетровська (4) та Львівська (5).

Обсяги пасажирських перевезень автобусами за січень–березень 2012 року становили майже 24 млн. осіб: 33% пасажирських автоперевезень виконали автопідприємства і 67% – фізичні особи-підприємці.

Частка пасажирських автоперевезень, які виконали фізичні особи-підприємці, порівняно з відповідним періодом 2011р. зросла на 3,6 в.п.

По обсягах перевезених пасажирів автобусами область займає 13 позицію серед регіонів України. По цьому показнику лідирують такі області, як Донецька (1), Дніпропетровська (3), Одеська (4), Львівська (5), та м.Київ (2). Це найбільш населені регіони.

Кількість перевезених пасажирів за січень–березень 2012 року в порівнянні з відповідним періодом 2011 року зменшилась на 4%. По темпах зростання (зменшення) обсягів пасажирських автоперевезень Вінниччина серед регіонів України посідає 9 позицію.

Заступник начальника                                                                            С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області