ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Основні чинники впливу на формування загальної чисельності населення області Печать
Прес-випуски 2012

За попередніми даними чисельність наявного населення Вінницької області станом на 1 січня 2012 року становила 1634,2 тис. осіб. Із загальної кількості жителів 815,8 тис. осіб проживало у міських поселеннях, 818,4 тис. осіб – у сільській місцевості. Упродовж 2011 року чисельність наявного населення скоротилась на 7,0 тис. осіб.

Основним чинником, який мав вплив на формування чисельності населення області було його природне скорочення. Кількість померлих в області у 2011 році перевищила кількість народжених на 7,5 тис. осіб, це відбулось за рахунок природного скорочення населення у сільській місцевості – 7,7 тис. осіб, у міській місцевості зареєстровано природний приріст – 0,2 тис. осіб. Водночас в області було зареєстровано міграційний приріст населення, кількість прибулих в область перевищила кількість вибулих на 0,5 тис. осіб, це сталося за рахунок міграційного приросту населення у міській місцевості – 1,5 тис. осіб, у сільській місцевості зареєстровано міграційне скорочення населення – 1,0 тис. осіб.

Заступник начальника                                    В.Б.Моісеєв

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області