ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у 2011 році Печать
Прес-випуски 2012

У 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1446,4 млн.грн., що на 20,1% більше проти  попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у 2011р. становила 2,4%. За цим показником Вінниччина посіла одинадцяте місце серед регіонів України, а за темпами приросту – восьме.

За видами будівельної діяльності переважна (90,5%) частка обсягів будівництва припадає  на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти 2010р. збільшились на 21,1%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 74,5% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (22,7% та 2,8% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 80,4% загально-обласного обсягу робіт, наростили їх проти попереднього року на 17,0%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Могилів-Подільському,  Жмеринці, Ладижині та Жмеринському, Бершадському, Хмільницькому, Могилів-Подільському, Тульчинському, Барському, Шаргородському,  Немирівському, Козятинському, Іллінецькому, Мурованокуриловецькому, Чечельницькому,  Вінницькому районах.

 

Заступник начальника                                                               Ольга Шевченко
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області