ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у липні 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у липні 2011р. склала 318,8 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2217 грн., який у 2,3 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у липні: розмір мінімальної заробітної, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (960 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у липні порівняно з червнем 2011р. спостерігається у переважній більшості видів економічної діяльності: від 3,2% у наданні комунальних та індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту до 22,6% у фінансовій діяльності.

Зменшення рівня заробітної плати у липні порівняно з минулим місяцем відбулося в лісовому господарстві та пов’язаних з ним послугах (на 0,5%), а також у діяльності готелів та ресторанів (на 8,8%).

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у липні перевищив середній розмір по економіці області в 1,9 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,9 та 1,5 раза, відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у липні були працівники зайняті у діяльності готелів та ресторанів, у рибальстві та рибництві, розмір нарахованої їм заробітної плати не перевищував 60,0% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у липні 2011р. Вінниччина посідала 19 місце. Серед 8 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1954 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3187 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 15,9% вище середнього показника по Україні та в 1,4 раза перевищував показник Вінницької області.

Заступник  начальника                                                                 С.В. Рибалко

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області