ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Всеукраїнський перепис населення у 2012 році Печать
Прес-випуски 2011

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 року №165-р «Про проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення», та доручення Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 21.06.2011 року №01-1-17-3770  в області розпочато підготовчі роботи щодо їх виконання.

З давнини переписи вважалися найбільш суттєвим джерелом інформації щодо соціально-економічного становища та демографічної ситуації в будь-якій країні. Перепис населення – єдине у своєму роді спостереження, яке надає можливість отримати унікальні дані про чисельність населення, його віковий, статевий, національний, мовний, шлюбний склад, розподіл за рівнем освіти, джерелами засобів існування, міграційною активністю тощо.

Майбутній Всеукраїнський перепис населення має за мету відобразити картину оновлення українського суспільства і дати оцінку сучасній соціально-економічній ситуації у державі.

Основним масштабним заходом у вересні-жовтні 2011 році в процесі підготовки до перепису населення буде організація на місцевому рівні робіт зі складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських поселеннях. Це один із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості складання цих списків залежить проведення на належному рівні перепису населення в області.

Для успішного проведення цього етапу підготовчих робіт до ВПН-2012 необхідно упорядкувати адресне господарство області. Житлове господарство, а відповідно і його адресація  зазнає постійних змін внаслідок реконструкції раніше забудованої території, знесення старих та будівництва нових будинків, перейменування вулиць тощо. Всі ці зміни необхідно враховувати, а потім відображати в картографічному матеріалі.

Знаки, які визначають назву вулиці та номери будинків, повинні бути встановлені на кожному будинку, а саме домоволодінні, підприємстві, установі, що мають поштову адресу. На наріжних будинках повинна бути зазначена подвійна нумерація.

Домовласникам та керівникам підприємств, організацій та установ необхідно звернути увагу на  наявність номерних знаків на будівлях, адже упорядкування адресного господарства потрібно не тільки для проведення перепису населення, а і для одержання поштових листів, телеграм, поштових переказів, у разі виклику міліції, швидкої допомоги або пожарних тощо.

 

Заступник начальника                                                                               В.Б.Моісеєв

Обновлено 18.08.2011 10:31
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області