ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–липні 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

У січні–липні 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 622,7 млн.грн., що на 34,2% більше проти  січня–липня попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–липні 2011р. становила 2,3%. За цим показником Вінниччина посіла дванадцяте  місце серед регіонів України.

За видами будівельної діяльності переважна (90,0%) частка обсягів будівництва припадає  на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–липня 2010р. збільшились на 35,8%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 72,5% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (24,0% та 3,5% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 81,6% загальнообласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–липня попереднього року на 32,2%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Ладижині, Могилів–Подільському, Жмеринці та Барському, Піщанському, Муровано-куриловецькому, Бершадському, Хмільницькому, Козятинському, Іллінецькому, Шаргородському, Погребищенському, Немирівському, Тростянецькому, Літинському, Крижопільському, Теплицькому, Тульчинському, Гайсинському та Вінницькому районах.

 

Заступник начальника                                                            Світлана Рибалко
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області