ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Реалізація промислової продукції підприємствами Вінницької області за І квартал 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

З початку поточного року підприємствами Вінницької області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 5449 млн.грн. Частка області у загальнодержавному обсязі складає 2%.

В структурі обсягів реалізованої промислової продукції найбільша частка (72%) припадає на переробну промисловість, з неї 56% – на виробництво харчових продуктів, напоїв. Підприємствами з виробництва та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізується 26% продукції.

В обсязі реалізованої продукції добувної і переробної промисловості 13% займали товари проміжного споживання, 2% – інвестиційні товари, 58% – споживчі товари короткострокового використання.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за І квартал 2014 року становить 3358 грн.

Вагому частку в реалізацію на обласному рівні вносять підприємства м. Вінниці. Ними було реалізовано за І квартал 2014 року промислової продукції  на 1910 млн.грн., що складає 35% від загальнообласного рівня.

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення по м. Вінниці  за І квартал 2014 року становить 5136 грн., що наполовину більше, ніж в цілому по області.

Прохання оприлюднити дану статистичну інформацію з обов’язковим посиланням на джерело підготовки інформації – Головне управління статистики у Вінницькій області.

 

Заступник начальника                                                                                     О.В.Шевченко

 

Довідки за телефлном: (0432) 52 57 61

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області