ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у квітні 2014 року Печать
Прес-випуски 2014

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у квітні 2014р. склала 293,8 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2672 грн., який у 2,2 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у квітні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у квітні 2014р. порівняно з березнем 2014р. відбулося у окремих видах економічної діяльності (від 14,4% на підприємствах, діяльність яких  пов’язана з наданням інших видів послуг до 0,5% у освіті), зменшення рівня середньої заробітної плати у квітні 2014р. порівняно з березнем 2014р. відбулося від 11,4% у діяльності пов’язаній з операціями з нерухомим майном до 0,3% у охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у квітні спостерігався у працівників фінансових і страхових установ, інформації та телекомунікації, транспорту, складського господарства, розмір оплати праці яких у квітні перевищив середній розмір по економіці області в 1,6–1,3 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області у 2,4 та 1,6 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у квітні були працівники, зайняті у тимчасовому розміщуванні й організації харчування та поштовій і кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 64,0% та 54,5% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у квітні 2014р. Вінниччина посідала 17 місце. Серед 8 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2365 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (4074 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 18,7% вище середнього показника по Україні та в 1,5 раза перевищував показник Вінницької області.

  

Перший заступник начальника                                                                             С.В. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області