ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Печать
Методологічні пояснення

Промисловість
    

Індекс промислової продукції, починаючи з 2009 року, розраховується відповідно до  міжнародних стандартів у цій сфері за Методикою, затвердженою наказом Держкомстату від 02.08.2005 №224, яка розміщена на веб-сайті Дерхстату редакції наказу Держстату України від 14.03.2013 № 91).Розрахунок індексу базується на даних про динаміку виробництва за постійним набором товарів-представників та структурі  валової доданої вартості за базисний рік.

З 2013 року розрахунок індексу здійснюється за видами діяльності в секціях "B", "C", "D" (крім групи 35.3) відповідно до Класифікації видів економічної діяльності (ДК 009:2010). За базисний прийнято 2010 рік.

Виробництво промислової продукції у натуральному виразі показане по валовому випуску продукції, тобто разом з продукцією, використаною для подальшої переробки в межах одного підприємства. Дані щодо виробництва продукції з 2011 року надані за Номенклатурою продукції промисловості (НПП), яка гармонізована з Класифікацією продукції за видами економічної діяльності Європейського Союзу (СРА, 2008) та Переліком продуктів для європейської статистики виробництва (PRODCOM-2013) і затверджена наказом Держстату України від 17.12.2012 № 520 (зі змінами).

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) визначається за ціною продажу відвантаженої готової продукції (товарів, послуг), що зазначена в оформлених як підстава для розрахунків з покупцями (замовниками) документах (уключаючи продукцію (товари, послуги) за бартерним контрактом). Дані щодо обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг) за видами промислової діяльності сформовано за функціональним підходом (спосіб узагальнення даних, за яким показники діяльності формуються за однорідними видами діяльності (продуктами)).

Річні дані щодо обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг) за результатами структурного обстеження підприємств сформовано за вирахуванням податку на додану вартість (ПДВ), короткострокові (на підставі місячної звітності) – за вирахуванням непрямих податків (ПДВ, акцизного збору тощо).

Обновлено 20.02.2015 15:19
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області