ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Анкета користувачів. Архів 2017р. Печать

Багатогалузева статистична інформація

1. Проведення опитування користувачів щодо задоволення отриманими відповідями на запити згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації"

квітень
2017р.

Шановний користувачу статистичної інформації !

У квітні 2017 року Головне управління статистики у Вінницькій області проводить анкетне опитування з метою вивчення рівня задоволення користувачів якістю та повнотою отриманих відповідей на інформаційні запити відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Прохання не пропустити жодного запитання анкети та надати (надіслати) заповнену анкету до відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю ГУС у Вінницькій області на поштову адресу: Хмельницьке шосе 15, кімн.204, м. Вінниця, 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript не пізніше 28 квітня 2017 року.

У разі виникнення труднощів із заповненням анкети Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: 52 57 79 (Єременко Елла Михайлівна, Ящук Наталія Володимирівна).

Анкета

Повідомлення

Населення та міграція

2. Проведення опитування користувачів щодо відповідності потребам користувачів показників таблиць смертності та середньої очікуваної тривалості життя. (участь в анкетному опитуванні, яке проводить ДССУ)

квітень
2017р.

Шановний користувачу статистичної інформації !

У квітні 2017 року Головне управління статистики у Вінницькій області (далі – ГУС у Вінницькій області) проводить анкетне опитування з метою вивчення думки користувачів щодо відповідності потребам користувачів показників таблиць смертності та середньої очікуваної тривалості життя (участь в анкетному опитуванні, яке проводить ДССУ).

Просимо Вас відповісти на запитання анкети, надати свою оцінку якості статистичної інформації, зауваження та пропозиції щодо її поліпшення.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, що дозволить підвищити якість статистичної інформації та покращити підтримку користувачів.

Заповнену анкету надати (надіслати) до відділу аналізу даних демографічної статистики ГУС у Вінницькій області на поштову адресу: Хмельницьке шосе 15, кімн.1006, м. Вінниця, 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript не пізніше 28 квітня  2017 року.

У разі виникнення труднощів із заповненням анкети Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: (0432) 52 57 73 (Гридзь Ольга Георгіївна).

Анкета

Повідомлення

Внутрішня торгівля

3. Проведення опитування користувачів щодо висвітлення статистичних даних в розрізі міст та районів Вінницької області

червень
2017р.

Шановний користувачу статистичної інформації !

У червні 2017 року Головне управління статистики у Вінницькій області проводить анкетне опитування з метою вивчення ступеня відповідності потребам та очікуванням користувачами статистичної інформації щодо обсягу роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, по містах та районах Вінницької області.

Прохання не пропустити жодного запитання анкети, а також висловити свої пропозиції щодо обсягів статистичної інформації, необхідної для Вашої діяльності. Ваші рекомендації будуть прийняті до уваги і сприятимуть покращанню інформаційного забезпечення користувачів.

Заповнену анкету надати (надіслати) до відділу аналізу даних статистики торгівлі та енергетики ГУС у Вінницькій області на поштову адресу: Хмельницьке шосе 15, кімн.1006, м. Вінниця, 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript не пізніше 15 червня 2017 року.

У разі виникнення труднощів із заповненням анкети Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: 52 57 75 (Гаврилюк Наталія Миколаївна).

Звертаємо Вашу увагу, що індивідуальні відповіді користувачів статистичної інформації є конфіденційними.

Анкета

Повідомлення

Енергетика

4. Проведення опитування користувачів щодо показників, які містяться в статистичному бюлетені "Постачання та використання енергії"
(участь в анкетному опитуванні, яке проводить ДССУ)

липень
2017р.

Анонс

Анкета

Повідомлення

Доходи та умови життя

5. Проведення опитування користувачів щодо показників самооцінки домогосподарствами рівня своїх доходів (участь в анкетному опитуванні, яке проводить ДССУ)

липень- серпень
2017р.

Анонс

Анкета

Повідомлення

Сільське господарство

6. Проведення опитування користувачів щодо показників внесення добрив та проведення інших агротехнічних робіт під урожай сільськогосподарських культур (участь в анкетному опитуванні, яке проводить ДССУ)

липень
2017р.

Анонс

Анкета

Повідомлення

Споживчі ціни

7. Проведення опитування користувачів про рівень задоволення їхніх інформаційних потреб щодо показника "Індекс споживчих цін"

серпень
2017р.

Шановний респондент!

У серпні 2017 року Головне управління статистики у Вінницькій області проводить опитування користувачів про рівень задоволення їхніх інформаційних потреб щодо показника "Індекс споживчих цін".

Прохання не пропустити жодного запитання анкети та надати (надіслати) заповнену анкету до Головного управління статистики у Вінницькій області на поштову адресу: Хмельницьке шоссе 15, кімн.906, м. Вінниця 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript не пізніше 31 серпня 2017 року.

У разі виникнення труднощів із заповненням анкети Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: 52 59 95 (Дідушок Галина Василівна).

Анкета

Повідомлення

Населення та міграція

8. Проведення опитування користувачів з демографічної статистики, розміщеної у статистичному збірнику "Населення Вінниччини"

жовтень
2017р.

Шановний користувачу статистичної інформації!

У жовтні 2017 року Головне управління статистики у Вінницькій області (далі – ГУС у Вінницькій області) проводить анкетне опитування з метою вивчення думки користувачів щодо відповідності потребам користувачів інформації зі статистики населення, наведених у статистичному збірнику «Населення Вінниччини».

Просимо Вас відповісти на запитання анкети, надати свою оцінку якості статистичної інформації, зауваження та пропозиції щодо її поліпшення.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, що дозволить підвищити якість статистичної інформації та покращити підтримку користувачів.

Заповнену анкету надати (надіслати) до відділу аналізу даних демографічної статистики ГУС у Вінницькій області на поштову адресу: Хмельницьке шосе 15, кімн.1006, м. Вінниця, 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript не пізніше 31 жовтня  2017 року.

У разі виникнення труднощів із заповненням анкети Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: (0432) 52 57 73 (Гридзь Ольга Георгіївна).

Анкета

Повідомлення

Туризм

9. Проведення опитування користувачів щодо показників зі статистики туризму, наведених у статистичному збірнику "Туризм на Вінниччині"

жовтень
2017р.

Шановний користувачу статистичної інформації!

У жовтні 2017 року Головне управління статистики у Вінницькій області проводить анкетне опитування з метою вивчення ступеня відповідності потребам користувачів статистичних даних щодо показників туристичної діяльності, які містяться у збірнику "Туризм на Вінниччині", а також оцінки користувачами якості зазначеної статистичної інформації.

Прохання надати (надіслати) заповнену анкету до Головного управління статистики у Вінницькій області на поштову адресу: Хмельницьке шоссе 15, кімн. 808, м.Вінниця 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript не пізніше 20 жовтня 2017 року.

За додатковою інформацією щодо участі в анкетному опитуванні можна звернутися за телефоном: (0432) 52 57 67 (Ніколайчук Людмила Андріївна).

Оприлюднення довідки про результати проведеного анкетного опитування буде розміщено на веб-сайті Головного управління статистики у Вінницькій області (www.vn.ukrstat.gov.ua) в узагальненому вигляді 31 жовтня 2017 року.

Будемо вдячні за участь у анкетному опитуванні, яке дасть  можливість покращити якість статистичної інформації з питань статистики туризму.

Анкета

Повідомлення

Багатогалузева статистична інформація

10. Проведення опитування користувачів щодо задоволення інформаційних потреб користувачів системою показників, наведених в "Статистичному щорічнику Вінниччини"

листопад
2017р.

Головне управління статистики у Вінницькій області проводить анкетне опитування користувачів з метою визначення рівня задоволення їх інформаційних потреб статистичними даними, наведеними у збірнику "Статистичний щорічник Вінниччини".

Просимо Вас відповісти на запитання анкети, надати свою оцінку якості статистичної інформації, зауваження та пропозиції щодо її поліпшення.

Прохання не пізніше 15 грудня 2017 року заповнену анкету надати (надіслати) до відділу публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи ГУС у Вінницькій області зручним для вас способом: на поштову адресу: Хмельницьке шосе 15, кімн.703, м.Вінниця, 21100, або на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Результати цього анкетного опитування в узагальненому вигляді будуть оприлюднені на веб-сайті ГУС у Вінницькій області (www.vn.ukrstat.gov.ua) у розділі "Анкетні опитування" у грудні 2017 року.

У разі виникнення труднощів із заповненням анкети, додаткових запитань, Ви можете звернутися за допомогою за телефоном: (0432) 52 57 66 (начальник відділу публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи Лесік Алла Іванівна).

Будемо вдячні за участь у анкетному опитуванні, яке дасть  можливість покращити якість статистичної інформаці.

Анкета

Повідомлення

Обновлено 29.01.2018 11:46
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області