ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»

Умови надання статистичної інформації

 

Головне управління статистики у Вінницькій області (далі – ГУС у Вінницькій області) розміщує статистичну інформацію на офіційному вебсайті (www.vn.ukrstat.gov.ua), яка є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібно спеціального дозволу, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних – "За даними Головного управління статистики у Вінницькій області".

Надання статистичної інформації понад план державних статистичних спостережень ГУС у Вінницькій області здійснює на платній основі відповідно до статті 24 Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додаток до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 3 серпня 2011 року № 820).

З питань замовлення та придбання статистичної інформації на платній основі необхідно звернутись до Головного управління статистики у Вінницькій області до відділу поширення інформації  та комунікацій управління аналітичної роботи, поширення інформації та комунікацій:

адреса: Хмельницьке шосе 15, кімн. 404, м. Вінниця, 21100, Україна

телефон: (0432) 52 57 73

е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

web: http// www.vn.ukrstat.gov.ua 

Для оформлення замовлення, щодо надання необхідної статистичної інформації, потрібно надіслати лист-замовлення (особисто, поштою, електронною поштою або факсом), складений у довільній формі. У листі треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, районами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, електронну пошту, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

для фізичних осіб – прізвище, адресу, електронну пошту, контактний телефон особи-замовника.

Замовлення виконується після оплати користувачем вартості наданих послуг.

Для проведення розрахунків ГУС у Вінницькій області готує відповідний пакет документів (договір, акт наданих послуг, рахунок). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Розрахунок вартості проводиться на підставі наказу ГУС у Вінницькій області "Про затвердження тарифів на інформаційно-обчислювальні та інші послуги" від 28.04.2010р. № 46 (зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області).

ГУС у Вінницькій області здійснює ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) на обласному рівні.

Обновлено 18.01.2024 12:01
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області