ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»

Публікації

Шановні користувачі!

Чекаємо Ваших замовлень на придбання статистичних продуктів за адресою: вул. Хмельницьке шосе,15, м. Вінниця, 21100, Головне управління статистики у Вінницькій області, відділ поширення статистичної інформації та взаємодії з користувачами управліня поширення інформації та комунікаційкімн. 902, тел. (0432)  52-57-79, факс (0432) 52-59-96 та електронною адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Комплексні статистичні публікації

тел. 52 59 73

Збірник
"Статистичний щорічник Вінниччини" за 2021 рік

Щорічник містить широкий спектр показників соціально-економічного стану області у 2021 році в порівнянні з попередніми роками. Статистичні показники розподілено по основних видах економічної діяльності та видах продукції.
В окремий розділ виділена інформація про міжобласні порівняння за регіонами України. До кожного розділу щорічника наведено вичерпні методологічні пояснення. У щорічнику представлені загальні, найбільш важливі сторони соціально-економічного, суспільно-громадського життя Вінниччини.

Кількість сторінок:  480

Термін видання:  вересень

Ціна:  318 грн

Статистичний збірник
"Вінниччина у цифрах" у 2020 році

Збірник містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного становища області за 2020 рік в порівнянні з попередніми роками. Інформація в основному розподілена за видами економічної діяльності та видами продукції. До кожного розділу наведено методологічні пояснення.

Кількість сторінок:  152

Термін видання:  травень

Ціна:  114 грн

 

Статистичний збірник
"Доходи та витрати населення Вінницької області" за 2021 рік

Збірник містить дані щодо доходів та витрат населення Вінницької області, їх структури, зміни обсягів, наявних та реальних наявних доходів, а також наведено обсяги та структуру основних показників доходів та витрат населення по регіонах України. Ця інформація може бути корисною для аналізу соціальних перетворень та рівня життя населення області.

Кількість сторінок:  112

Термін видання:  травень

Ціна:  99 грн

 

Статистичний буклет
"Економіка та соціальна сфера Вінниччини 2020"

Буклет містить основні показники щодо соціально-економічного життя області у 2020 році в порівнянні з попереднім роком. Інформація розподілена за сферами суспільного життя та основними видами діяльності. Значна кількість показників висвітлена по містах та районах області. Подається також інформація в розрізі регіонів країни. Для кращої візуалізації інформації ряд показників представлені у вигляді графіків і діаграм.

 

Статистичний бюлетень
"Вінниччина серед регіонів України" у 2021 році

Бюлетень містить інформацію по основних показниках, які характеризують соціально-економічне становище області у порівнянні з іншими регіонами України.

Кількість сторінок:  46

Термін видання:  щоквартально

Ціна:  78  грн

 

Статистичний бюлетень
"Соціально-економічне становище Вінницької області" у січні 2022 року

Бюлетень містить оперативну статистичну інформацію, який ілюструє соціально-економічне становище області. Дані подаються в цілому по області, в розрізі районів та міст обласного підпорядкування, а також видів економічної діяльності, видів продукції. Більшість показників порівнюються з показниками відповідного періоду попереднього року та з показниками попереднього періоду звітного року.

Кількість сторінок:  80-100

Термін видання:  щомісячно

Ціна:  70  грн

Доповідь
"Про соціально-економічне становище Вінницької області" у січні 2022 року

В доповіді аналізується система показників, що характеризує соціальний та економічний розвиток області за звітний період поточного року в порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Матеріал доповнено таблицями в розрізі районів та міст обласного підпорядкування, а також видів економічної діяльності, видів продукції, графіками та діаграмами.

Кількість сторінок:  60-70

Термін видання:  щомісячно

Ціна: 72 грн

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області