ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Печать

Публікації

Транспорт

тел. 52 57 75

Статистичний збірник
"Транспорт Вінницької області" 2020 рік

Збірник містить інформацію про основні показники роботи, розвитку та використання залізничного, автомобільного, авіаційного, трамвайного та тролейбусного транспорту. У збірнику надається також інформація про фінансові результати підприємств транспорту, працю і зарплату їх працівників. Інформацію надано в розрізі міст та районів області. В розділі “Міжобласні порівняння” наведені основні показники роботи транспорту, дані про інфраструктуру України та її регіонів.

Кількість сторінок:  55

Термін видання:  вересень

Ціна:  102 грн

 

Статистичний бюлетень
"Результати роботи транспорту у Вінницькій області" у 2022 році

У запропонованому статистичному бюлетені розміщені матеріали, які характеризують роботу транспортного комплексу області. Статистичний бюлетень містить інформацію про обсяги вантажних та пасажирських перевезень (відправлень), вантажообігу, пасажирообороту за видами транспорту. Дані по автомобільному транспорту подані  в цілому по області, а також за регіонами України.

Кількість сторінок: 20

 Термін видання: щомісячно

Ціна:50 грн

Normal 0 false 21 false false false RU X-NONE X-NONE

 


У запропонованому статистичному бюлетені розміщені матеріали, які характеризують роботу транспортного комплексу області. Статистичний бюлетень містить інформацію про обсяги вантажних та пасажирських перевезень (відправлень), вантажообігу, пасажирообороту за видами транспорту. Дані по автомобільному транспорту подані в цілому по області,
а також за регіонами України.
Обновлено 02.03.2022 13:12
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області