ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Стан вантажних та пасажирських автоперевезень у Вінницькій області в січні–березні 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

За січень–березень 2011 року автомобільним транспортом області перевезено 0,9 млн. тонн вантажів на комерційній основі (тобто за плату) та виконано 207,8 млн. тонно-кілометрів вантажообороту. Проти відповідного періоду 2010 року обсяги вантажних перевезень збільшились на 43%, а вантажооборот – майже на третину (на 32%).

Впродовж перших трьох місяців цього року вантажні автоперевезення на комерційній основі виконували 90 підприємств області.

Слід відмітити, що у І кварталі 2011 року дещо змінився розподіл загальних обсягів вантажних автоперевезень за категоріями перевізників. Зросла питома вага автоперевезень, які виконали автопідприємства, з 29% у січні–березні попереднього року до 33% у січні–березні 2011 року. Частка, фізичних осіб-підприємців, навпаки, зменшилась і становила 67% проти 71% у січні–березні 2010 року.

В цілому по Україні підприємці-фізичні особи виконують більше третини (42%) вантажних автоперевезень.

Питома вага комерційних вантажних автоперевезень Вінниччини в загальному обсязі перевезень по Україні становила за січень–березень 2011 року 2,5 %, що на 0,3 в.п. більше, ніж за відповідний період 2010 року.

По обсягах комерційних вантажних автоперевезень область посідає 13 місце серед регіонів України. Слід зазначити, що у першу п’ятірку по обсягах комерційних вантажних автоперевезень, як і в попередні періоди, увійшли такі області: Донецька (1), Луганська (2), Дніпропетровська (3), Харківська (4), та м.Київ (5).

Обсяги пасажирських перевезень автобусами за січень–березень 2011 року становили майже 25 млн. осіб: 36% пасажирських автоперевезень виконали автопідприємства і 64% – фізичні особи-підприємці.

По обсягах перевезених пасажирів автобусами область займає 12 позицію серед регіонів України. По цьому показнику лідирують такі області, як Донецька (1), Дніпропетровська (3), Львівська (4), Одеська (5), та м.Київ (2). Це найбільш населені регіони.

Кількість перевезених пасажирів за січень–березень 2011 року збільшилась в порівнянні з відповідним періодом 2010 року на 1%. По темпах зростання обсягів пасажирських автоперевезень Вінниччина серед регіонів України посідає 10 позицію.

 

Заступник начальника                                                     С.В. Рибалко

 

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області