ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств області у січні–березні 2011 року Печать
Прес-випуски 2011

У січні–березні 2011р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 141,4 млн.грн., що на 12,0% більше проти  січня–березня попереднього року.

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–березні 2011р. становила 1,8%. За цим показником Вінниччина посіла тринадцяте  місце серед регіонів України.

За видами будівельної діяльності переважна (84,2%) частка обсягів будівництва припадає  на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти січня–березня 2010р. збільшились на 7,0%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 85,0% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (9,5% та 5,5% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 82,8% загальнообласного обсягу робіт, наростили їх проти січня–березня попереднього року на 11,0%.

Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Жмеринці, Хмільнику, Могилів–Подільському, Козятині та Бершадському, Барському, Козятинському, Мурованокуриловецькому, Оратівському, Літинському, Іллінецькому,  Теплицькому, Немирівському, Тульчинському, Шаргородському, Гайсинському районах.

 

Перший заступник начальника                                  Валентина Погорельська
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області