ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у грудні 2010 року Печать
Прес-випуски 2011

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у грудні 2010р. склала 318,1 тис.осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2063 грн., який у 2,2 раза перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у грудні: мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (922 грн.).

Збільшення рівня заробітної плати у грудні порівняно з листопадом спостерігається у переважній більшості видів економічної діяльності від 1,3% у діяльності транспорту та зв’язку до 33,9% у рибальстві, рибництві.

Зменшення рівня заробітної плати у грудні 2010р. порівняно з листопадом відбулося лише у лісовому господарстві та пов’язаних з ним послугах (на 1,8%), сільському господарстві (на 2,0%), діяльності готелів та ресторанів (на 8,5%).

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у грудні перевищив середній розмір по економіці області в 1,9 раза. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва, по виробництву і розподіленню електроенергії, газу та води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,4 та 1,5 раза відповідно. Разом з тим, найменш оплачуваними у грудні були працівники готелів та ресторанів, сільського господарства, рибальства та рибництва, торгівлі розміри нарахованої їм заробітної плати були значно нижчими та не перевищували 76% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у грудні 2010р. Вінниччина посідала 22 місце. Серед 5 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (1951 грн.) виділяється Чернігівська область. Водночас, найвищий рівень (2955 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 12,4% вище середнього показника по Україні та в 1,4 раза перевищував показник Вінницької області.

 

Перший заступник начальника                        В.І. Погорельська

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області