ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! З 1 СІЧНЯ 2023 РОКУ СТАТИСТИЧНА ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ПОДАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Будівельна діяльність підприємств областіза 2010 рік Печать
Прес-випуски 2011
Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у 2010р. становила 2,2%. За цим показником Вінниччина посіла чотирнадцяте місце серед регіонів України, а за темпами приросту – четверте місце.
За видами будівельної діяльності переважна (90,7%) частка обсягів будівництва припадає  на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти 2009 року збільшились
на 9,3%.
За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 62,7% від загального обсягу, з капітального та поточного ремонтів – 33,8% та 3,5% відповідно.
Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 84,8% загально-обласного обсягу робіт, наростили їх проти 2009 року на 13,1%.
Зросли обсяги будівництва у містах Вінниці, Ладижині та Жмеринському, Хмільницькому, Тиврівському, Піщанському, Крижопільському, Томашпільському, Погребищенському, Ямпільському, Іллінецькому, Гайсинському, Тульчинському, Тростянецькому  районах.

Направляємо для публікації. При оприлюдненні посилання на джерело отримання інформації обов’язкове.

Перший заступник начальника                                                В.І.Погорельська

Обновлено 10.03.2011 15:18
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області