БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Діяльність Первинної профспілкової організації у 2019 році Друк

 

Кількість працюючих у Головному управлінні статики на 01.01.2020 року – 237 осіб. Членами профспілки є 235 осіб (99,2%),  з них жінок – 216 осіб, молоді до 35 років – 20 осіб.

Одним із важливих напрямів роботи Первинної профспілкової організації є представництво інтересів працівників установи, захист їх трудових, соціально-економічних прав, встановлення на виробництві безпечних та нешкідливих для здоров’я умов, доступу до спеціальних програм оздоровлення, організації дозвілля й літнього відпочинку для членів профспілки та їх дітей. права на матеріальну допомогу з коштів профбюджету чи каси взаємодопомоги, яка діє при профкомі, безкоштовної юридичної допомоги, захисту у разі безпідставного звільнення з роботи.

Виконання колективного договору.

Колективний договір укладено у 2019 році на 3 роки (2019 – 2021рр) з розрахунку, що Головне управління статистики ( далі ГУС) є бюджетною організацією у відповідності до Законів «Про відпустки», «Про державну службу», «Про охорону праці».

Всі зобов’язання КД, які взяли на себе адміністрація ГУС та профком виконуються в повному обсязі, а саме працівникам управління створені всі умови для забезпечення виконання планів статистичної, економічної і організаційної роботи. Працівники забезпечені необхідними матеріально – технічними ресурсами, засобами обчислюваної техніки і зв’язку. Постійно здійснюються заходи по удосконаленню структури управління, організації праці та підвищення кваліфікації кадрів. Трудовий колектив щоквартально інформується про фінансово-економічну діяльність установи. В свою чергу профспілковий комітет доводить до адміністрації всі пропозиції членів профспілки щодо поліпшення роботи управління, добивається їх реалізації, інформує про вжиті заходи по забезпеченню зайнятості працівників. Розірвання трудового договору з працівником проводиться лише за попередньою  згодою профспілкового комітету.

По трудових відносинах з боку адміністрації порушень взятих зобов’язань в частині режиму праці та відпочинку, надання відпусток немає, всі дії адміністрації відповідають основним вимогам КЗзпП України, ЗУ «Про державну службу», «Про відпустки». Оплата праці працівникам управління здійснювалася згідно ЗУ «Про оплату праці» та Положення про матеріальне стимулювання працівників ГУС. З метою створення здорових та безпечних умов праці адміністрацією ГУС щороку розроблялись та створювались комплексні заходи, щодо підвищення наявного рівня охорони праці.

Протягом звітного періоду сторони спільно формували розподіл коштів на соціально – культурні заходи, проводилась робота по сприянню в наданні працівникам ГУС путівок у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Слід відмітити, що адміністрація ГУС визнає профком повноважним представником інтересів працівників: з профкомом погоджуються накази та інші нормативно-правові акти, що є предметом даного договору.

Плідна співпраця  з адміністрацією установи щодо знаходження компромісних рішень з будь-яких питань впливає на позитивний результат членства в профспілці.

Охорона та умови праці.

Профспілковим комітетом здійснюється контроль за дотриманням в управлінні законодавства з питань оплати праці.

З метою створення здорових та безпечних умов праці адміністрацією ГУС розроблені та затверджені комплексні заходи, щодо підвищення наявного рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням.

Проводяться періодичні медичні огляди працівників задіяних на шкідливих роботах, флюорографічні обстеження. Постійно перевіряються та поповнюються аптечки лікарськими засобами для надання працівникам первинної медичної допомоги.

Постійно проводились навчання та перевірка знань працівників, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою.

В управлінні створені чудові умови праці, встановлені металопластикові вікна, сучасні системи опалення, кімнати на 100% облаштовані  новими меблями, кондиціонерами, зроблені капітальні і поточні ремонти, як за рахунок зароблених установою коштів на «Спецфонд» так і за рахунок  коштів профкому.

Спортивно-оздоровча робота.

Для підтримки здорового способу життя членів колективу за ініціативою профкому та підтримкою адміністрації функціонує спортивна кімната. Постійно проводяться роботи по налаштуванню та підтримці у робочому стані спортивного обладнання.

Всі працівники мають можливість у неробочий час покращувати свій фізичний стан заняттями у спортзалі на тренажерах, а також у групі «ХАДУ» - це система вправ, яка включає в себе елементи класичної хатха-йоги, пілатесу і спеціальні дихальні вправи. Даний комплекс вправ відмінно підходить для наших працівників, адже ми не завжди маємо можливості «викроїти» час для занять спортом. Вправи Хаду травмобезпечні і практично не мають протипоказань.

Не залишається осторонь профспілковий комітет при проведенні літнього оздоровлення дітей: частково оплачувались путівки в дитячі оздоровчі заклади, у тому числі у міські оздоровчі заклади з вивченням іноземних мов.  Слід відмітити, що можливість оздоровити дітей в ДОЗ з підтримкою з профспілкового бюджету надавалась всім бажаючим.

Культурно-освітня робота.

Проводились наступні культурно-масові заходи:

- туристично-екскурсійні поїздки в культурні та історичні центри: Львів, Закарпаття;

- відвідування вистав в обласному академічному український музично-драматичному театрі ім. М. Садовського;

- концертні програми в Вінницькій обласній філармонії «Плеяда».

За ініціативою та участю профкому здійснювались привітання працівників з ювілейними датами та святами:  з нашим професійним святом, організовувались концерти. За клопотанням профспілкового комітету нагороджувались  Почесними грамотами та грошовими преміями до Дня статистики кращі члени профспілки.

Стало традицією вітати до 1-го вересня дітей, які йдуть в перший клас цікавими книгами та необхідними шкільними приладдями.

Профспілковий комітет постійно приділяє увагу пенсіонерам: відвідує, направляє привітання до свят, надає благодійну допомогу по зверненню.

 

 

Голова профкому                                                                                                                                          Людмила  НІДЗЕЛЬСЬКА

Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2020, 16:03
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області