БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Заробітна плата працівників області у листопаді 2017 року Друк
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у листопаді 2017 року склала 273,7 тис. осіб. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у листопаді 2017р. становила 6468 грн, що в 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн) та на 46,8% більше, ніж у листопаді 2016 року.

Збільшення рівня середньої заробітної плати у листопаді 2017 року порівняно з жовтнем 2017 року відбулося: від 8,9% – у сфері державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування до 0,2% – у оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів.

Зменшення рівня середньої заробітної плати у листопаді 2017 року порівняно з жовтнем 2017 року відбулося: від 0,1% – в освіті до 3,0%  у сфері транспорту, складського господарства, поштовій та кур'єрській діяльності.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у листопаді продовжує утримуватись у працівників лісового господарства та лісозаготівель: у 1,8 раза більше середнього рівня по економіці області, в 1,4 раза рівень середньої заробітної плати перевищив середній розмір по економіці області у працівників державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів: в 2,5 раза більше середнього рівня по економіці області та на підприємствах по виробництву комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, а також по виробництву електричного устаткування, де рівень заробітної плати в 1,5 раза перевищив середній показник по економіці області.

Разом з тим, традиційно найменш оплачуваними у листопаді були працівники, зайняті у поштовій та кур'єрській діяльності, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив  51,0% середнього по економіці області рівня.

Серед 25 регіонів країни за рівнем оплати праці у листопаді 2017р. Вінниччина посіла 12 місце. У трьох регіонах заробітна плата перевищила середню по Україні (7479 грн):  у Київській (7541 грн) і Донецькій (8217 грн) областях та м.Києві (11643 грн). Серед 13 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (5898 грн) виділяється  Чернігівська  область.

 

 

Перший заступник  начальника                                                                                                    С.В.Рибалко  

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 67

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області