БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Підсумки роботи промисловості області за січень–листопад 2017 року Друк
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики  у Вінницькій області повідомляє.

У листопаді 2017р. порівняно з попереднім місяцем та листопадом 2016р. індекс промислової продукції становив 92,9% та 104,8%, відповідно.

У січні–листопаді 2017р. спостерігається зростання промислового виробництва проти відповідного періоду попереднього року на 8,8%.

За темпами виробництва область серед регіонів України посідає 4 місце.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів порівняно з січнем–листопадом 2016р. обсяги промислового виробництва зменшились на 21,7%.

У переробній промисловості спостерігається зростання промислового виробництва на 6,6% (за рахунок збільшення обсягів у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів на 35,9%, у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – на 27,6%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 13,7%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 10,5%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 7,8%, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 3,7%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги збільшились на 22,1%.

 

В.о. начальника                                                                                                   С.В.Рибалко

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області