БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Виробництво електроенергії у Вінницькій області Друк
Прес-випуски 2017

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.

Енергетична галузь Вінницької області представлена тепловими електростанціями та електроцентралями, гідроелектростанціями та сонячними електростанціями.

Виробництво електроенергії у 2016р. у Вінницькій області в порівнянні з  2015р. зменшено на 22,1%. Теплові електростанції, частка яких в загальнообласному виробництві складає 97,4%, виробили  4152,2 млн.кВт..год електроенергії, що на 22,6% не досягло рівня виробництва 2015р. Випуск електроенергії гідроелектростанціями знижено на 11,7%, проте, сонячними –  збільшено на 22,0%.

Найпотужнішим з виробництва електроенергії на Вінниччині залишається   ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Західенерго» –  підприємство займає  95,2% загальнообласного виробництва електроенергії.

Гідроелектростанції, на долю яких у 2016р. припадає 1,0% загальнообласного виробництва, представлені підприємствами: ТОВ «Енергоінвест», ТОВ «Подільська енергетична компанія», ЗЕА «Новосвіт», ТОВ «Гідроенергія – 1» та ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Західенерго», ТОВ «Грін Енерджи».

Сонячні електростанції поступово розбудовуються – питома вага виробленої ними електроенергії в загальному обсязі у порівнянні з 2015р. зросла на 0,5 відсоткових пункти. У Вінницькій області вони представлені ТОВ «Енергоінвест», ЗЕА «Новосвіт», ТОВ «Вінниця-Енергосервіс», ТОВ «Ренджи Бершадь», ТОВ «Ренджи Томашпіль», ТОВ «Ренджи Тростянець», ТОВ «Праймвуд», ТОВ «Вінсолар», ТОВ «Екоcолар Інвест», ТОВ «Енергогарант», ТОВ «Гранд Солар», ТОВ «Євросолар» та іншими.

Обсяги виробництва електроенергії у Вінницькій області в січні–листопаді 2017р. перевищили  рівень відповідного періоду попереднього року на 30,3% та склали 4933,2 млн.кВт.год.

 

 

В.о. начальника                                                                                           С. Рибалко

 

Довідки за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області